Birlik Mahallesi 448. Cadde
No: 40/3-4-5-6 Çankaya / Ankara

Tel : +90 (312) 496 4480-81-82


Fax : +90 (312) 496 4483


Mail : info@energydanismanlik.com

     

Hakkımızda

2003 yılında konvansiyonel ve yenilenebilir enerji yatırımları için mühendislik ve danışmanlık alanında hizmet vermek için kurulan Energy Danışmanlık & Proje, daha sonra kurulan ve bünyemize katılan yeni şirketler ile Grup yapısına geçmiştir.

Grubumuz Türkiye Enerji Piyasası’nda ilerlemek isteyen yerli ve yabancı müşterilerimiz için etkili stratejilere karar verip, projeler geliştirmektedir.
Grubumuz çalışanları, uygulamalı sektör deneyimine ve enerji şirketleri ile devlet kurumları tarafından istenilen yeterliliklere sahiptir.
Hedefimiz bu sektörde ilerleyen ya da ilerlemek isteyen şirketlere, yatırım fırsatlarını etkili olarak kullanarak, yasal reformlar,idari ve teknik hususlar konusunda bilgilendirerek maksimum potansiyel ile Türkiye Enerji Piyasası’na dahil ederek danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Misyonumuz; enerjik, etik ve çözüm odaklı ekibimizi, enerji piyasalarındaki derin bilgi ve deneyimimiz ile harmanlayarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasında rehberlik ve danışmanlık yapmak, daha iyi ve daha yeşil bir dünya vizyonu ile yola çıkarak sektörde örnek bir yapı oluşturmaktır.

Vizyonumuz; çevre ve toplum değerlerini dikkate alarak sürdürülebilir bir dünya için enerjinin her dalında, müşteri memnuniyetini kaliteyle birleştirerek sektörüne yön veren lider bir kuruluş olmaktır.